Preskočiť na obsah
Thi Hue Dang

Ostatné služby

Thi Hue Dang

Skrášľovacie a iné kozmetické služby

Obec
Holíč
Od roku
2025
IČO
56 971 800

Thi Hue Dang

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
908 51 Holíč
Na trhu od
13. mája 2025
IČO
56 971 800
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 96.22)
Skrášľovacie a iné kozmetické služby

Podnikanie v číslach

1
rok na trhu
2025
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Thi Hue Dang

Thi Hue Dang – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Holíč. Podniká od 13. mája 2025.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Skrášľovacie a iné kozmetické služby“ (96.22). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad kozmetické služby, služby súvisiace so skrášľovaním tela a poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu….

Základné údaje

Obchodné meno
Thi Hue Dang
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
56 971 800
Dátum vzniku
13. mája 2025
Miesto podnikania
908 51 Holíč
Živnostenský register
Okresný úrad Senica, vložka č. 430-71609
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 96.22)
Skrášľovacie a iné kozmetické služby

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 5. septembra 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Thi Hue Dang zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Kozmetické služby

  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Thi Hue Dang?

Miesto podnikania je v obci 908 51 Holíč.

Čím sa Thi Hue Dang zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Skrášľovacie a iné kozmetické služby“ (96.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: kozmetické služby; služby súvisiace so skrášľovaním tela; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu….

Aké je IČO – Thi Hue Dang?

IČO je 56 971 800.

Odkedy podniká Thi Hue Dang?

Podnikanie začalo 13. mája 2025. Na trhu pôsobí 1 rok.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Thi Hue Dang podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese thi-hue-dang.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.